ЮРІЙ ЧЕРНІЄВСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ

Техніка безпеки при роботі на комп’ютері.

Техніка безпеки при роботі на комп’ютері.
Техніка безпеки при роботі на комп’ютері.

Шановні учасники гуртка “web-miditaur”!

Перед початком занять у будь якому класі, обладнаному технічними засобами, всі учасники навчального процесу повинні ознайомитися з правилами техніки безпеки. Прошу уважно прочитати все, що написано нижче і під час занять суворо дотримуватися цих правил!

Здоров’я людини – це безцінний скарб який дано їй від народження.

Зберегти, не розтратити а інколи і примножити здоров’я це велика справа кожної людини упродовж свого життя. Те, що людині дано від природи вона не цінує, а втративши – жалкує. Особливо це стосується дітей. Надмірна цікавість, незнання, нехтування безпекою у своїх діях приводить до нещасних випадків різної тяжкості як у побуті так і на уроках в освітніх закладах.
Однією із головних задач учителя та учнів на уроках є знання та дотримання правил безпечної роботи.

Правила техніки безпеки в кабінеті інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій:

Кабінет обладнано:

Суворо заборонено:

Запам’ятайте!

Де знаходиться вогнегасник, аптечка. У разі появи запаху горілого одразу ж сповістіть про це викладача.

До початку роботи і ввімкнення апаратури:

Робота на комп’ютері:

Вимагає постійної зосередженості, чітких дій, самоконтролю, напруження зору, тому не можна розпочинати роботу за недостатнього освітлення та поганого самопочуття.
Протягом роботи за комп’ютером суворо дотримуйтесь викладених вище правил, слідкуйте за вказівками вчителя.
Під час роботи за комп’ютеризованими робочими місцями учні не повинні вставати, якщо до класу заходить будь-який відвідувач.
Якщо під час роботи виникає:
– аварійна зупинка, яка супроводжується виведенням на екран повідомлення про несправність, слід це повідомлення запам’ятати (або записати) і повідомити викладача (лаборанта);
– якщо робота апаратури починає супроводжуватися незвичними звуками, світінням аварійних індикаторів тощо, слід припинити роботу і повідомити викладача.

Завершення роботи з апаратурою:

– Вимикати апаратуру дозволяється тільки в послідовності, передбаченій відповідними інструкціями і за вказівкою викладача;
– Після вивантаження операційної системи і зупинки роботи комп’ютера слід вимкнути живлення системного блоку або переконатись у його автоматичному вимкненні, вимкнути інші складові апаратного забезпечення.

Стан робочого місця:

Ви особисто відповідаєте за стан робочого місця і розташованого на ньому обладнання! Невиконання правил – найгрубіше порушення порядку і дисципліни!

Уникнути шкоди здоров’ю:

Суворе дотримання цих правил дозволить уникнути шкоди здоров’ю, зберегти обладнання.

Обговорення даної публікації на форумі.