ЮРІЙ ЧЕРНІЄВСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ

ПРОЕКТИ

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ:

Якщо хтось думає, що підтримувати одночасно велику кількість проектів - це добре, то він дуже помиляється!

Протягом певного періоду часу накопичується певна кількість започаткованих у минулому проектів, від яких шкода відмовитися, але і розвивати їх з достатньою динамікою просто не вистачає часу. Я не буду перераховувати всі існуючі проекти, але перерахую лише ті, над якими я працюю сьогодні.

З огладу на професійну діяльність, якою я займаюся на даний момент у сфері позашкільної освіти, я започаткував розробку навчального онлайн редактора Practice, який допомагає мені навчати дітей основам веб технологій. Працюю над гілкою першої версії редактора. Наглядно познайомитися з ним можна на сторінці Practice.

Позашкільна освіта:

Онлайн редактор “Practice”

Скріншот головного вікна онлайн редактора Practice 1
Скріншот головного вікна онлайн редактора Practice 1

Сайт гуртка “WEB-MIDITAUR”

Це другий по важливості проект, який працює на Wordpress, але я планую частково перевести його на статичні html сторінки. Адже хостинг не справляється з цим движком і тому я залишу лише необхідні функції, без яких неможливо обійтися, все інше буде переведене у статичний контент. На все потрібно купу часу, але виходу іншого немає!

Скріншот головної сторінки сайту гурток web-miditaur
Скріншот головної сторінки сайту гурток web-miditaur

Обидва проекти стали незамінними помічниками та інструментами під час дистанційної роботи на період карантину.

Всі інші пректи поки що, нажаль, існують автономно поза моєю увагою! Але я маю надію привести все до одного знаменника!

MIDI ТЕХНОЛОГІЇ

САЙТ “MIDITAUR”

Назва сайту відповідає давній моїй ідеї - створення сайту заточеного під MIDI технологію.

Враховуючи дуже обмежений об'єм україномовного контенту по темі MIDI технології, я через сайт Miditaur сподіваюсь внести свою скромну частку  у розбудову україномовного інтернет простору, публікуючи статті відповідної тематики. Маю надію, що відвідувачі сайту знайдуть для себе корисну інформацію і можливо, якщо на те буде їхня добра воля стануть учасником невеличкої української MIDI cпільноти на даному інтернет ресурсі.

Сайт Miditaur створювався однією метою - стати добрим інформаційним острівцем спілкування у безмежному океані web простору для творчих людей, які працюють з MIDI чи просто цікавляться даною технологією, чи взагалі сповідують подібні людські цінності.

MIDI технології в широкому розумінні включають в себе такі складові як музику, електроніку, програмування і фізику. Тому на сайті присутні різні публікації, похідні від теми MIDI технології, включаючи і вище перераховані.

Цей проект містить інформацію про MIDI технології, потребує систематизації і переосмислення. Контент сайту має бути переведений в статичний html.