ЮРІЙ ЧЕРНІЄВСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ

ПРОЕКТИ

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ:

Якщо хтось думає, що підтримувати одночасно велику кількість проектів - це добре, то він дуже помиляється!

Протягом певного періоду часу накопичується певна кількість започаткованих у минулому проектів, від яких шкода відмовитися, але і розвивати їх з достатньою динамікою просто не вистачає часу. Я не буду перераховувати всі існуючі проекти, але перерахую лише ті, над якими я працюю сьогодні.

З огладу на професійну діяльність, якою я займаюся на даний момент у сфері освіти (загальної, професійно-технічної, позашкільної) та необхідність пошуку ефективних інструментів для дистанційної форми навчання, я започаткував розробку навчального онлайн редактора Practice, який допомагає мені навчати дітей основам веб технологій. Працюю над гілкою першої версії редактора. Наглядно познайомитися з ним можна на сторінці Practice.

Даний онлайн редактор може бути з успіхом використаний при вивченні тем, пов'язаних з web технологіями як на заняттях безпосередньо у навчальних закладах так і під час дистанційних навчань.

Позашкільна освіта:

Онлайн редактор “Practice”

Скріншот головного вікна онлайн редактора Practice 1
Скріншот головного вікна онлайн редактора Practice 1

Сайт гуртка “WEB-MIDITAUR”

Це другий по важливості проект, який працює на Wordpress, але я планую частково перевести його на статичні html сторінки. Адже хостинг не справляється з цим движком і тому я залишу лише необхідні функції, без яких неможливо обійтися, все інше буде переведене у статичний контент. На все потрібно купу часу, але виходу іншого немає!

Скріншот головної сторінки сайту гурток web-miditaur
Скріншот головної сторінки сайту гурток web-miditaur

Обидва проекти стали незамінними помічниками та інструментами під час дистанційної роботи на період карантину.

Всі інші пректи поки що, нажаль, існують автономно поза моєю увагою! Але я маю надію привести все до одного знаменника!

MIDI ТЕХНОЛОГІЇ

САЙТ “MIDITAUR”

Назва сайту відповідає давній моїй ідеї - створення музичної студії, заточеної під MIDI технології.

З вересня 2020 року Miditaur Music Studio була створена, укомплектована, пройшла тестові випробування і готова приймати замовлення.

Враховуючи дуже обмежений об'єм україномовного контенту по темі MIDI технології, я через форум студії Форум Miditaur Music Studio сподіваюсь внести свою скромну частку  у розбудову україномовного MIDI інтернет простору, публікуючи статті відповідної тематики. Маю надію, що відвідувачі сайту знайдуть для себе корисну інформацію і можливо, якщо на те буде їхня добра воля стануть учасником невеличкої української MIDI cпільноти на даному інтернет ресурсі. Форум може стати добрим інформаційним острівцем спілкування клієнтів студії, наших друзів та для творчих людей у безмежному океані web простору, які працюють з MIDI чи просто цікавляться технологією звукозапису, чи взагалі сповідують подібні людські цінності.

MIDI технології в широкому розумінні включають в себе такі складові як музику, електроніку, програмування і фізику. Тому на форумі можуть бути присутні різні публікації, похідні від теми MIDI технології, включаючи і вище перераховані.