ЮРІЙ ЧЕРНІЄВСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ

Перевірка HTML файлів на помилки за допомогою W3C валідатора.

Як перевірити свій код?

HTML Валідатор
HTML Валідатор

Перевірка порівнює ваш код зі стандартами W3C, тому найкращим способом перевірки коду є використання інструментів перевірки W3C.

Нижче наведені посилання на онлайн інструменти перевірки коду:

Перевірка HTML:

Валідатор HTML
Цей валідатор перевіряє відповідність розмітки веб-документів у HTML, XHTML, SMIL, MathML тощо.

CSS валідатор:

CSS-валідатор
Цей валідатор перевіряє CSS-відповідність веб-документів у HTML, XHTML тощо.

W3C  валідатор:

W3C валідатор також є системою перевірки HTML, що відповідає Міжнародному стандарту ISO/IEC 15445 – Мова розмітки HyperText та Міжнародному стандарту ISO 8879 – Стандартна узагальнена мова розмітки (SGML) – що в основному означає, що крім рекомендацій W3C, вона може перевіряти відповідність до цих стандартів ISO.

Чому професійні веб-розробник вирішують перевіряти свій код?

Перевірка полегшує обслуговування:

Доцільно вважати, що такі стандарти, як HTML та CSS, є формою «стилю кодування», яку узгоджують глобально. Створення веб-сторінок або додатків у загальноприйнятому стилі кодування полегшує їх підтримку, навіть якщо технічне обслуговування та просування і доробку виконує хтось інший.

.

Перевірка допомагає навчати передовій практиці:

Багато фахівців роками розробляють Інтернет з HTML та CSS і знають ці технології напам’ять. З іншого боку, початківці та студенти знайдуть автоматизовані інструменти перевірки, які є безцінними для виявлення помилок. Деякі викладачі також наголошують, що тести автоматизованої валідації є хорошим введенням у більш широкі, складніші поняття якості, такі як доступність.

Перевірка – ознака професіоналізму:

На сьогоднішній день у веб-професіоналів майже немає або немає зовсім сертифікації, і лише деякі університети навчають веб-технологіям, а більшість веб-розробників навчаються самостійно з різноманітним успіхом. Досвідчені фахівці пишатимуться створенням веб-контенту за допомогою семантичної та добре сформованої розмітки, розділення стилю та контенту тощо. Перевірка може бути використана як швидка перевірка, щоб визначити, чи є код чистою роботою досвідченого автора HTML, або швидкоруч зварений суп з тегами.

Обговорення публікації на форумі.