ЮРІЙ ЧЕРНІЄВСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ

ОРІЄНТИРИ

Kомпас
Kомпас

Так сталося, що більшість людей проводить вільний час у віртуальному просторі і задовольняє творчі потреби за допомогою новітніх технологій. Мій сайт є теж його частинкою і має сповідувати лише гармонічні прояви відносин між людьми. Тому поділюся власними орієнтирами, яких намагаюся притримуватись.

Проявляйте максимальну толерантність і повагу до Ваших співрозмовників, колег - учасників проекту, навіть у випадку різносторонніх поглядів і думок проявляйте ввічливість, щирість, привітність, доброзичливість, взаєморозуміння.

Особисто я вважаю, що:

Власні політичні переконання є наслідком інформаційних маніпуляцій, які постійно присутні в засобах масової інформації і вони не повинні спотворювати погляди на життя інших учасників, адже все мінливе, а музика вічна. Справжні моральні принципи мають бути завжди пріоритетними. Людина прийшла у цей світ щоб бути вільною, здоровою та щасливою і не витрачала свій дорогоцінний життєвий час на постійну боротьбу з наслідками соціального програмування!

На цій сторінці також поділюся деякими орієнтирами, які можуть заслуговувати на увагу і пошану серед нескінченних лабіринтів різноманітних філософій, теорій та практик. Сторінку доведеться оновлювати постійно, але почну з наступного.

Яскраві представники елітарного прошарку людства вміли майстерно, і при тому геніально просто висловлювати думки, які поповнили духовну скарбницю нашої свідомості. Вони достойні глибокої пошани планетарного масштабу.

Хоча часто велич певних особистостей може бути чистою міфологією, я особисто не можу судити, бо не був особисто знайомий з ними. А як відомо ідеальних людей не існує в природі, так як не існує ідеальних створінь у світі твариного світу.

Але словосполучення вистроєні у певній метроритмічній та смисловій послідовності, як і певні сполучення звуків або кольорів можуть бути дійсно прекрасними, бо відображають гармонію світобудови! Людей, які здатні мислити та висловлюватися мудро і гармонічно можна назвати великими.

Взагалі то я притримуюся принципу:”Не створи собі кумира!”

А так як на момент створення сторінки в одній з книг, яку мені потрібно було прочитати була цитата Конфуція, яка мені сподобалася, точніше буде сказати --- вона була мені здалася найбільш актуальною в той момент часу, то і про Конфуція я згадаю в першу чергу. Хоча я не вважаю його єдиним, достойним уваги мислителем, але те що людський соціум його вважає великим - мені імпонує. Нижче, серед інших цитат є та сама, яка стимулювала потрапляння Конфуція на цю сторінку! Хоча всі наведені нижче цитати викликають у мене внутрішній резонанс!

Філософія великого китайського мислителя фокусувалася на питаннях моралі, особистої і громадської. Конфуцій вчив правилам відносин людей в соціумі, справедливості і рівності.

Конфуцій
Конфуцій
Конфуцій
Конфуцій
Конфуцій
Конфуцій

Мені подобаються вислови Конфуція:

Три шляхи ведуть до знання: шлях роздумів - це шлях найблагородніший, шлях наслідування - це найлегший, і шлях досвіду - це самий гіркий.

Вчіться так, немов Ви постійно відчуваєте брак своїх знань, і так, неначебто Ви постійно боїтеся розгубити свої знання.

Навчай тільки того, хто здатний, дізнавшись про один кут квадрата, уявити собі інші три.

Чим би ви не займалися в житті, робіть це всім своїм серцем. 

Що б ви не робили, робіть це з повною віддачею або Не робіть зовсім.  

Щоб домогтися успіху в житті від вас буде потрібно дати все найкраще, на що ви здатні, і тоді ви будете жити без жалю.

Все це красиво, але ці цитати не дають відповіді на основне питання, яке мене хвилює. Але про це пізніше...