ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ ЮРІЯ ЧЕРНІЄВСЬКОГО
ФОРУМ chyw.pp.ua ФОРУМ chyw.pp.ua
Форум персонального сайту Юрія Чернієвського
 Чат      Допомога      Пошук      Користувачі      BanList


> Допомога
Оберіть тему
Реєстрація на форумі
  Умови реєстрації на форумі
Забули пароль
  Ваши дії якщо Ви забули свій пароль
Особиста Скринька (PM)
  Використання особової скриньки для особистих повідомлень
Параметри та настройки читача
  Зміна поштової адреси, картинки аватару, підпису або вибір мови форуму
Створеня і перегляд повідомлень
 

Реєстрація на форумі
Ви повинні погодитися з запропонованною згодою конференції, ніж Ви зможете реєструватися. Будь-ласка, прочитайте уважно згоду, ніж натиснути на "Я згоден".

Якщо адміністратор ввімкнув перевірку електронної пошти, Вам буде вислано пароль на поштову скриньку. Ви завжди можете змінити цей пароль пізніше у властивостях свого профілю. Якщо Вам дозволено самому ввести пароль, оберіть собі пароль унікальний та що складається не менш, ніж з 5 символів

Ви повинні ввести вірну та дійсну адресу електронної пошти, Ви не зможете продовжувати, якщо адреса електронної пошти не введена вірно. тобто you@yourdomain.com, name.name@domain.subdomain.co.uk або подібна. Ви можете тримати цю адресу електронної пошти невідомою для інших, відмітив галочкою "Показувати адресу E-Mail" в полі "Ні".

Інші поля необов язкові, і Ви можете написати стільки інформації про себе, скільки вважаєте запотрібним.

Часовий пояс
Ви можете ввести необхідну різницю часу відносноно нашого серверу. Ви можете викоритовувати знак "-" , якщо необхідно.

Підпис
Ви можете ввести свій підпис, і його буде додано в кінці кожного повідомлення. Ви можете написати тільки 3 строки. Ви можете використовувати спеціальні теги ExbbСode, але Ви не можете використовувати HTML.

Забули пароль
Якщо Ви забули ваш пароль, Ви можете запитати його. Його буде вислано на поштову скриньку, яку Ви вказали при реєстрації

Просто введіть Ваше і мя, та електронна пошта буде відправлена зразу. Інші читачі не зможуть отримати ваш пароль цим методом, оскільки адреса електронної пошти взята з ваших даних в базі.

Особиста Скринька (PM)
Особиста Скринька повідомлень дозволить Вам отримувати та відправляти приватні повідомлення. Вони можуть бути прочитані тільки читачем, якому Ви відправили повідомлення, або якщо Вам написали, тільки Вами.

Відправка приватного повідомлення
Увійдіть в Особисту Скриньку повідомлень натиснувши на ссилку "Особиста Скринька" в другому зверху меню конференції. Введіть Ваші дані та натисніть на кнопку "Відправити".
Введіть і мя читача, якому Ви бажаєте написати та назву повідомлення. Якщо смайлики на конференції дозволені, то всі символи, що відображують Ваші емоції будуть конвертовані в іконки. Будь-ласка, заповніть всі поля для відправки повідомлення.

Вхідні (Inbox)
Скринька для прийому повідомлень "Вхідні" буде містити всі повідомлення, що надіслані Вам. Ви можете читати або видаляти їх звідти.

Вихідні (Outbox)
Скринька для відісланних повідомлень містить всі повідомлення, які Ви відправили іншим читачам та нагадує, що Ви відправили, та кому. Ви можете читати або видаляти їх звідти.

Будь-ласка, поважайте інших читачів, та не порушуйте правила використання цієї служби.

Параметри та настройки читача
Ви можете змінювати вашу конфігурацію в будь-який час. Всі зміни, що Ви робите, будуть миттєво оновлені в базі даних.

Зміна Адреси Електронної пошти
Якщо Ви бажаєте змінити адресу електронної пошти та адміністратор форуму ввімкнув перевірку електронної пошти, тоді НОВИЙ пароль буде відправлено на вашу нову адресу електронної пошти. Після завершення процедури, ви будете проінформовані, чи вдалося що-небудь з цього.

Часова зона
Ви можете ввести різницю в часу, відносно часу на сервері. Ви можете використовувати знак "-", якщо це необхідно.

Підпис
Ви можете ввести підпис, який буде додано в кінці кожного повідомлення. Ви можете ввести тільки 3 строки (всі лінії будуть пораховані, коли ви натиснете ввести). Ви можете використовувати теги ExBBСode, але Ви не можете використовувати HTML!!!

Створеня і перегляд повідомлень
В деяких розділах форуму, щоб почати нову тему або відповісти на тему, Ви повинні бути зареєстровані.

Підписи:
Якщо Ви поставите позначку навпроти питання "Ви бажаєте поставити свій підпис?", підпис, який Ви ввели, коли реєструвалися, буде добавлено в конці повідомлення. Ви можете редагувати ваш підпис в будь-який час, змінюючи вашу конфігурацію. Якщо Ви змінити свій підпис, то одразу ж у всіх ваших повідомленнях він автоматично зміниться.

Повідомлення електронною поштою про відповіді:
Якщо адміністратор конференції ввімкнув можливість повідомлення поштою про оновлення, Ви можете поставити галочку навпроти питання "Ви бажаєте отримувати повідомлення поштою про відповіді?" і Ви отримуватимете повідомлення про оновлення у темі.

Смайлики:
Якщо адміністратор конференції ввімкнув підтримку смайликів, Ви можете убрати галочку навпроти питання "Ви бажаєте ввімкнути смайлики в Вашому повідомленні?" для заборони конвертування символів в графіку.

Перегляд:
Ви можете попередньо продивитись повідомлення вказав "Да" в необхідному місці при створенні повідомленні. Це дозволить Вам виправляти помилки, ніж повідомлення буде додано до бази даних.

Примітка:
Ви повинні заповнити всі поля при створенні повідомлення, за виключенням Опису Теми. .
Якщо адміністратор конференції ввімкнув захист від повторів, Ви зможете відправити наступне повідомлення тільки через 30 секунд. Це огороджує конференцію від повторних повідомлень і спаму.
Натисніть на "Смайлики ввімкнені", якщо Ви бажаєте переглянути які необхідно вводити символи для додавання смайликів. Натисніть на "Теги ExBBCode" щоб відкрилось вікно з тегами.

Flag Counter
Copyright © 2020 Чернієвський Юрій